Elektrikli Fiat Doblo yollara çıkıyor! Enişteler mutlu!

Türkiye’de hafif ticari denince akla gelen ilk modellerden olan Fiat Doblo, elektrikli versiyonuyla beraber karşımıza çıktı. E-Doblo olarak adlandırılan araç, geçmişten gelen mirası en iyi şekilde temsil ederek elektrikli bir hafif ticari deneyimi sunuyor olacak.

Elektrikli Fiat Doblo yollara çıkıyor! Enişteler mutlu!

Fiat’ın hafif ticari sınıfındaki elektrikli model macerası Doblo ile de sınırlı olmayacak. Yapılan duyuruda Fiat E-Scudo modelinin de Türkiye pazarında satışa sunulacağı ifade edildi. Fiat Marka Direktörü Altan Aytaç tarafından yapılan açıklamada ise şu ifadelere yer verildi:

“FIAT Professional olarak, orta ticari araç segmentindeki varlığımızı, geçtiğimiz yıl pazara yeniden sunduğumuz Scudo ve Türkiye’de ilk defa tüketiciler ile buluşturduğumuz Ulysse modelleri ile tazeledik. Bu yıl da haziran ayında Yeni Doblò’yu tüketicilerle buluşturduk. Şimdi ise Doblò ve Scudo modellerimizin elektrikli motorla donatılan versiyonlarını pazara sunmanın memnuniyetini yaşıyoruz.”

“Hafif ticari araç segmentindeki başarımızı ve istikrarımızı elektrikli araçlarla desteklemek, FIAT Professional markasının sürdürülebilirlik vizyonu açısından değerli bir adım. Markanın elektrikli araç yolculuğundaki iki önemli modeli olan Doblò ve Scudo ile yüzde yüz elektrikli sürüş keyfini, tüketici dostu teknolojilerle bir araya getiriyor ticari araç kullanıcılarına daha ekonomik ve çevreci alternatifler sunuyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x